Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7716
Stary 15.09.2011, 23:27
Jestesmy ciency jak sik mrowki,dupa weza czy co tam jeszcze

Takich bledow w obronie to ja pi***le w A klasie nie ma

Chavez momentami gral z Jaliensem jakby znal go jedynie z widzenia .......dramat

gre Kirma tez przemilcze,ile ten facet masci sytuacjii,dzis strzelil ale tez fartem,reszta to albo za mocno,albo te w rzutki do nikogo,naprawde jego gra jest irytujaca


natomiast przy stanie 1;1 byla szansa zdobyc 2 bramke,ale jak Biton strzela z 2 metrow w bramkarza to ja podziekuje
Odnese nic nie gralo,typowe drwale ,ale my jestemy jeszcze gorsi od tych drwali.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując