|
Jestesmy ciency jak sik mrowki,dupa weza czy co tam jeszcze
Takich bledow w obronie to ja pi***le w A klasie nie ma
Chavez momentami gral z Jaliensem jakby znal go jedynie z widzenia .......dramat
gre Kirma tez przemilcze,ile ten facet masci sytuacjii,dzis strzelil ale tez fartem,reszta to albo za mocno,albo te w rzutki do nikogo,naprawde jego gra jest irytujaca
natomiast przy stanie 1;1 byla szansa zdobyc 2 bramke,ale jak Biton strzela z 2 metrow w bramkarza to ja podziekuje
Odnese nic nie gralo,typowe drwale ,ale my jestemy jeszcze gorsi od tych drwali.
|