Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5177
Stary 15.09.2011, 23:22
Co do Maaskana to denerwuje mnie to co ktos tu napisał czyli mydlenie oczu.
Wez sie kur.wa chłopie za robote i treningi z ta banda galerianek a nie gadaj na każdej konferencji pomeczowej ,że widzisz w grze JAKOŚĆ,czy tak jak dzis że "jestesmy w stanie grac z druzyna ktora walczyla z villareal".

Już mam dosc tych pieknych słów i wiecznego marketingu własnej osoby,a oczekuje w koncu męskiej i charyzmatycznej wypowiedzi w stylu Leńczyka po meczu,który trener tez zawalił.

Zrobiles zmiany ? w 84 minucie ? wolne żarty
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując