|
Co do Maaskana to denerwuje mnie to co ktos tu napisał czyli mydlenie oczu.
Wez sie kur.wa chłopie za robote i treningi z ta banda galerianek a nie gadaj na każdej konferencji pomeczowej ,że widzisz w grze JAKOŚĆ,czy tak jak dzis że "jestesmy w stanie grac z druzyna ktora walczyla z villareal".
Już mam dosc tych pieknych słów i wiecznego marketingu własnej osoby,a oczekuje w koncu męskiej i charyzmatycznej wypowiedzi w stylu Leńczyka po meczu,który trener tez zawalił.
Zrobiles zmiany ? w 84 minucie ? wolne żarty
|