Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7710
Stary 15.09.2011, 23:18
Wszystkie bramki straciliśmy po własnych, głupich błędach. Dwie po indywidualnych, jedną po "wspólnym czekaniu na gwizdek." Bramka po rzucie wolnym przynajmniej była w jakiś sposób wypracowana przez Odense, bo dwie pozostałe to oczywiste prezenty.

Gdyby zamiast Bitona grał przyzwoity napastnik, bylibyśmy w tym momencie liderem grupy.

Maaskant po raz kolejny robi dziwne zmiany w nieprzewidywalnym momencie.

Chavez zaliczył dzisiaj słaby występ ale w jego przypadku może to być wpadka. Jeśli natomiast chodzi o Jaliensa to coraz bardziej uwidacznia się fakt, że Kew nie jest już w stanie regularnie grać na choćby średnim poziomie.
Odpowiedz cytując