|
A ja wam powiem że moim zdaniem pokonamy Odense na wyjeździe. Jak przycisnęliśmy to widać było że się łatwo gubia i mielismy dobre sytuacje.
U siebie zagrają odważniej to i nam będzie łatwiej - jak z Lechem.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
|