|
FRAJERSTWO koło 70 minuty praktycznie byli na widelcu 200% sytuacja Bitona mogło być po meczu po czym dostajemy 1:3 w dodatku pięknie sie wykartkowali. Gol na 1:2 po idiotycznej zabawie Lameya który chyba zbiera na przydomek Lamer.. Osman musi ratować dostaje żółtą a zaraz przegrywamy dalej to już nie ma co komentować.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|