Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7707
Stary 15.09.2011, 23:15
Przegralismy derby traktorzystówi i usadowilismy sie na przeznaczonym nam miejscu w tej grupie.
O pierwszej polowie nawet nie ma co pisać bo to byla kpina - wszyscy powinni zostać wygwizdani.
W drugiej polowie nasze indywidualności coś tam poszarpały to jakieś sytuacje były. Można było
się nawet pokusić o zwycięstwo ale raczej nie byłoby to sprawiedliwe - Odense było lepszą drużyną
z naciskiem na słowo drużyna i tak naprawde to mogli to pozamiatać w pierwszych 15 minutach.
Biton to jest jednak beton - wszystko robi na odwrót, będzie z nim ciężko w ataku przez miesiąc.
Mamy niby 2 równe jedenastki, a do ataku wchodzi ... Diaz co sie dzieje z Jirsakiem

Obejrzalem bramki - nie bylo faulu na Pareice moim zdaniem. Frajerstwo i tyle.

Jeszcze o Jaliensie: sto razy bardziej wolę oglądać mylącego sie mlodego Czekaja niż beznadziejnego emeryta z Holandii, z ktoróego już nic nie będzie. Nawet Bunoza nie jest tak tragiczny w obronie jak on.

Ciekawi mnie jakie ceny biletów będą na sparing z Twente w środku grudnia ?.
Moim zdaniem jak na mecz bez stawki to tak 10 zl maks.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując