Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5173
Stary 15.09.2011, 23:08
Framat: obawiam się, że oczekiwanej przez ciebie, długofalowej rewolucji w poprawie jakości gry za trenera Maaskanta to nie doczekamy.

Po tym, co widziałem dzisiaj obstawiam, że Robert wyleci najpóźniej w zimie. I szczerze powiedziawszy sam już nie wiem, czy to dobrze czy źle.

Nasza gra obronna to dno dna - a za to ustawienie odpowiada tylko i wyłącznie Maaskant. W zasadzie dostał takich graczy, jakich chciał i poustawiał ich wedle własnego uznania. Dziś powinniśmy dostać min. 5 goli. Widząc grę Lamey'a, Jaliensa i Chaveza chciało mi się płakać.

Już każdy wie, że nasi obrońcy nie umieją wyprowadzić piłki. Na Wisłę wystarczy już prosty pressing napastników, by strzelić bramkę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując