|
Framat: obawiam się, że oczekiwanej przez ciebie, długofalowej rewolucji w poprawie jakości gry za trenera Maaskanta to nie doczekamy.
Po tym, co widziałem dzisiaj obstawiam, że Robert wyleci najpóźniej w zimie. I szczerze powiedziawszy sam już nie wiem, czy to dobrze czy źle.
Nasza gra obronna to dno dna - a za to ustawienie odpowiada tylko i wyłącznie Maaskant. W zasadzie dostał takich graczy, jakich chciał i poustawiał ich wedle własnego uznania. Dziś powinniśmy dostać min. 5 goli. Widząc grę Lamey'a, Jaliensa i Chaveza chciało mi się płakać.
Już każdy wie, że nasi obrońcy nie umieją wyprowadzić piłki. Na Wisłę wystarczy już prosty pressing napastników, by strzelić bramkę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|