Wyświetl pojedynczy post
allond
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5172
Stary 15.09.2011, 23:04
Drogie forumowe dzieci - drużyny nie buduje się w jeden rok tak jak to jest to w Wiśle. To ma być proces konsekwentny i długotrwały więc to potrwa... Zawodnicy nadal nie są zgrani , nadal nie ma silnych zawodników na wszystkich pozycjach i dobrych zmienników ,ale ten proces jeszcze musi potrwać

Ale Wy się nic nie zmieniliście - nadal jak wahadełko - jak zwycięstwo w Poznaniu to ich rozniesiemy , jak wysoka porażka w pucharach to armagedon.
Dajcie sobie na wstrzymanie.
Naprzeciw Wisły stanęła drużyna podobna do APOEL'u - zgrana i grająca ostrym pressingiem(nie techniczna ale dobra fizycznie) i to musiało się tak skończyć przy braku zgrania naszych , prostych błędach i niewykorzystywaniu szans. Swoje dołożył też sędzia. Polecam więcej cierpliwości
Odpowiedz cytując