|
Drogie forumowe dzieci - drużyny nie buduje się w jeden rok tak jak to jest to w Wiśle. To ma być proces konsekwentny i długotrwały więc to potrwa... Zawodnicy nadal nie są zgrani , nadal nie ma silnych zawodników na wszystkich pozycjach i dobrych zmienników ,ale ten proces jeszcze musi potrwać
Ale Wy się nic nie zmieniliście - nadal jak wahadełko - jak zwycięstwo w Poznaniu to ich rozniesiemy , jak wysoka porażka w pucharach to armagedon.
Dajcie sobie na wstrzymanie.
Naprzeciw Wisły stanęła drużyna podobna do APOEL'u - zgrana i grająca ostrym pressingiem(nie techniczna ale dobra fizycznie) i to musiało się tak skończyć przy braku zgrania naszych , prostych błędach i niewykorzystywaniu szans. Swoje dołożył też sędzia. Polecam więcej cierpliwości
|