fanfan napisał(a):

|
Nie wymyślaj . Z tego co pamiętam to Szymek bardzo nalegał na transfer i w klubie poszli mu na rękę . Jakiś czas później udzielił zresztą wywiadu w który powiedział że gdyby to od Niego zależało to wcześniej wyjechałby z Polski więc o jakie żałosne okoliczności Ci chodzi?
|
Jak nie wiesz jak bylo to po co kogoś zdanie podwazasz? Nic nie nalegal, jakby nalegal to by spokojnie 2 banki za niego wzieli... Po ostatniej rozmowie w klubie Szymek wyszedl z placzem w oczach, bo z klubu nie chcial odchodzic, i to w jaki sposob go potraktowano na koniec... Choć inną sprawą były jego długi na miescie..