Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7699
Stary 15.09.2011, 23:00
Kogo niektórzy chcą uczyć? 30-letnich piłkarzy?

Tak po prawdzie to te Odense lepsze od np. Iraklisu czy Basel to na pewno nie było...
Odpowiedz cytując