Niestety ale prawda jest taka ze Jaliens i Lamey najlepsze lata gry maja za soba Chavez dostosowal sie do ich poziomu dzisiaj mial slabszy dzien i wygladalo to wszystko tragicznie!!!
Ciekawi mnie co sobie mysli Cupiał teraz

?
Panowie ratuje nas tylko to ze Wisłe kupi jakis rusek albo arab i wleje swoje petro-miliony w Wisle

A tak na powaznie bedzie coraz gorzej jesli sie nic nie zmieni za rok znow wymiana pół druzyny i karuzela kreci sie od nowa ....ach czasami lepiej nie myslec co bedzie dalej.....
I jeszcze ewidenty bład Roberta - Jovanowivc powinien grac zamiast Lameya