Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5170
Stary 15.09.2011, 23:00
Niestety ale prawda jest taka ze Jaliens i Lamey najlepsze lata gry maja za soba Chavez dostosowal sie do ich poziomu dzisiaj mial slabszy dzien i wygladalo to wszystko tragicznie!!!

Ciekawi mnie co sobie mysli Cupiał teraz ?

Panowie ratuje nas tylko to ze Wisłe kupi jakis rusek albo arab i wleje swoje petro-miliony w Wisle
A tak na powaznie bedzie coraz gorzej jesli sie nic nie zmieni za rok znow wymiana pół druzyny i karuzela kreci sie od nowa ....ach czasami lepiej nie myslec co bedzie dalej.....

I jeszcze ewidenty bład Roberta - Jovanowivc powinien grac zamiast Lameya
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 15.09.2011 o godz. 23:07.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując