Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7696
Stary 15.09.2011, 22:55
Tak bardzo ogólnikowo: Skuteczność i jeszcze raz skuteczność. Do dzisiejszego meczu myślałem że największą naszą bolączką jest atak. Mam nadzieję że dzisiejsza gra obrony to wypadek przy pracy. Jaj zawodnikom wystarczyło na kilkanaście minut. Strata gola powinna podziałać jak płachta na byka!! Na fali dopingu po bramce nr 1, powinna paść bramka nr 2. Gdzie ambicja i chęć wygrywania? Mimo wszytko, wszyscy teraz idziemy na Bełchatów!!! Głęboko wierzę że Wisła ma grubo ponad 20 tys. wiernych kibiców, i nie chcę nawet czytać, że ktoś się obraził na jakiegoś tam bąka i dlatego nie chodzi na mecze!!! Dla mnie to absurd!!! Przy pełnym stadionie roznieślibyśmy to Odense.
Odpowiedz cytując