|
Sprowadzanie doświadczonych zawodników miało nam dać LM. Było blisko, nie udało się.
Teraz Basałaj oraz Valxx muszą pomyśleć, co dalej. Czy jednak nie lepiej zainwestować w młodzież, co da dobre wyniki długofalowe, czy znów sprowadzić starszych graczy, bo a nuż się uda.
Wisły Maaskanta nie da się w 90% oglądać w pierwszej połowie. Zresztą, jak dla mnie to po odejściu Brożka gramy bez napastnika i tyle. Zauważcie, że dośc łatwo dochodzimy w obręb pola karnego, czesto dosłownie na 5m. przed bramkarzem... a i tak marnujemy tysiąc sytuacji.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|