Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5167
Stary 15.09.2011, 22:54
emjot napisał(a):Wyświetl post
są słabi
uwierz mi. Albo oglądnij uważnie pierwsze 20 - 25 minut II połowy
Nie są słabi. To, że potrafiliśmy ich zepchnąć do głębokiej obrony nie znaczy, że to 3 liga...

Ale 1:3 u siebie to boli...
Odpowiedz cytując