4fan_player napisał(a):

|
Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale cały czas Wisła ma problemy przy stałych fragmentach gry. Najlepsze jest to, że z tym się nic nie robi i od dłuższego czasu wygląda to tak samo..
|
To samo zauwazył Kasperczyk czy jak mu tam jest z Podbeskidzia i dostaliśmy w rewanżu dwie bramki.