Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7694
Stary 15.09.2011, 22:50
Dwie rzeczy:

1) Skad przekonanie u niektorych, ze Wisla ma byc faworytem w meczu z Odense ? Nie zyjcie przeszloscia. Ja nie widze aby sklad Odense byl slabszy od Wislackiego. A co wiecej taki Utaka bije Genkova i Bitona na glowe.

2) Przykra ta porazka tym bardziej, ze Odense nie gralo wielkiej pilki. Dzida na Utake albo dobrze wykonywane stale fragmenty gry.
Odpowiedz cytując