|
Dwie rzeczy:
1) Skad przekonanie u niektorych, ze Wisla ma byc faworytem w meczu z Odense ? Nie zyjcie przeszloscia. Ja nie widze aby sklad Odense byl slabszy od Wislackiego. A co wiecej taki Utaka bije Genkova i Bitona na glowe.
2) Przykra ta porazka tym bardziej, ze Odense nie gralo wielkiej pilki. Dzida na Utake albo dobrze wykonywane stale fragmenty gry.
|