TOTAL EMBARRASSMENT !!!
Pariejko (34)- stay with us
Lamey (32) - leave us alone asap
Jaliens (33)- teach the rams like you
Chavez (27)- better stay with your religion & "Weszło"
Pailić (28) - you have no future with Wisła
Nunez (23) - try to convince us
Sobol- (18

) - stay with us forever
Melikson (27) - stay with us
Kirm (27) - stay with us
Iliew (32) - stay with us
Biton (23) - try to convince us
Maaskant think about it !!! ( Cupiał

)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z obecną obroną Wisła nie ma przyszłości. Cleber, Marcelo, Głowacki, Baszczyński a nawet pechowy Jop to luminarze piłki, przy obecnych obrońcach Wisły. Obrona jest największą zakałą i hamulcowym ofensywnej Wisły. Myślę, że Czekaj z Jovanovicem i Bunozą, zagraliby dzisiaj lepiej i przez to zespól stworzyłby więcej sytuacji w ofensywie. Niestety, także Pailić czy Diaz, to nie nominalni obrońcy. Co jak co, ale ze wszystkich negatywnych dzisiaj obrońców, zagraniczniak Lamey nie powinien już nigdy, odbierać miejsca w obronie Jovanowicovi czy jakiemukolwiek wręcz Polskiemu obrońcy, gdyż uwłacza to wszelkim zasadom, nie mówiąc o tej, że zagraniczniak, powinien być lepszy nie tylko od Polaka, ale i od Eskimosa także .