Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
Od: 08.2010
Offline
#
5159
15.09.2011, 22:47
Za dużo wywiadów i mydlenia że będzie poprawa.Prawda jest taka że gdyby nie słaba liga w poprzednim roku to 4-6 miejsce góra,Litex słupki i poprzeczki w lidze maks co wygrywamy to 1:0 trochę za mało jak na Wisłę panie trenerze.
lordes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lordes
Znajdź inne posty napisane przez lordes