Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13785
Stary 15.09.2011, 22:46
raindog napisał(a):Wyświetl post
Ale chyba nie o Bogdana Basałaja Ci chodzi?
A napisałem, że o tego?

raindog napisał(a):Wyświetl post
Kolejna rzecz - Małecki jest utalentowanym zawodnikiem, który potrafi dać wiele klubowi. Problem w tym, że w tym sezonie zagrał jeden dobry mecz - z Litexem w Krakowie. ...Z APOEL'em zdobył bardzo ważną bramkę, ale ogólnie rzecz biorąc, poza tym nic nie grał. Bodajże w tym meczu mógł mieć asystę, ale on na boisku nie myśli - co z jednej strony jest zaletą (kilka bramek), z drugiej zaś zasadniczą wadą, bo potrafi spieprzyć większość sytuacji.

Wnioski są takie, że jeśliby trzymać Małeckiego w klubie tylko ze względu na jego przywiązanie do klubu, to równie dobrze byłoby sprowadzić Bukhariego, aby poprawiał atmosferę. Problem w tym, że Małecki marketingowo oddziaływa jedynie na ludzi, którzy i tak przyjdą na mecz, a niestety tych, których trzeba zachęcać, on zniechęci.

Gość musi dojrzeć, w końcu znowu zacząć myśleć, bo inaczej nie będzie dla niego miejsca w klubie.
Małecki nie ma formy. Podobnie zresztą jak wszyscy pozostali piłkarze ofensywni, za wyjątkiem Maora i nowych nabytków.
Co nie zmienia faktu, że jako jedyny z nich jest perspektywiczny. Wystarczy spojrzeć jaką drogę przebył od debiutu za Nawałki.

Co zabawne - z Lechią powinien mieć asystę, gdyby Biton strzelił. Genialna wrzutka. Ale to są przebłyski - problem w tym, ze u nas nie ma zawodników trzymających stałą formę. O zwycięstwie przesądzają zwykle takie "przebłyski właśnie".
Jeżeli Patryk ustabilizuje formę, to i tak długo u nas nie pogra.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.09.2011 o godz. 22:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując