|
Obrona do odstrzalu. Czemu najlepszy obronca w naszej kadrze Jovanovic nie zagral tylko katastrofalnie zagrywajacy Lamey ktory w ofensywie jak i w defensywie nie istanial. Jaliens mial byc ostoja nasza druzyny a ja za kazdym razem sram w gacie jak gosc ma interweniowac. Nie ma fundamentow to nie bedzie druzyny. Zupelnie inaczej wygladala by gra z przodu gdyby w tylach byla solidna czworka. Z taka gra nie wypelnimy stadionu. Płacz jęk i zgrzytanie zebow.
|