|
Kibice dzisiaj naprawdę szacunek !!! Natomiast co do piłkarzy,ja nie wiem czy to była lekcewaga czy co innego ale te straty to poziom 3 ligi polskiej,wstyd i kompromitacja,a szkoda bo momentami gra była naprawdę ok ale przy takiej liczbie strat to musiało się tak skończyć
Melikson i Iliev jak zwykle na + naprawdę oni obaj są z innej ligi
Mam nadzieję że jak przyjdzie do rewanżu w Danii to pokażemy im że potrafimy grać w piłkę
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 15.09.2011 o godz. 22:35.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|