Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7684
Stary 15.09.2011, 22:32
raindog napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle, najwięcej do powiedzenia mają Ci, których na stadionie nie było...
Inna sprawa, że gdyby nie skuteczność, to teraz wszyscy rozpływaliby się nad tym, jak zagraliśmy w drugiej połowie.
Kolejny kuwa cymbał błazen co bedzie klasyfikował kibiców. Co Cie to obchodzi czy bylem dzisiaj na meczu czy nie? Nie zabronisz mi ani nikomu oceniac gry. A teraz idz ochlon i pospiewaj jeszcze mesjaszowi Małeckiemu.
Odpowiedz cytując