maxx304 napisał(a):

Całkiem niezły mecz. Szkoda błędów, i to głupich, pod jedną i drugą bramką. Mogliśmy strzelić, mogliśmy też nie pozwolić strzelić. Trudno. Mecz szybki, w miarę wyrównany, szans jedna i druga ekipa miała sporo - generalnie jako piknik jestem zadowolony. A że nie wyszło... Niestety, błędy zrobiły swoje. Trzeba walczyć dalej. Jeszcze parę meczy do rozegrania mamy. Głowy do góry, świat się nie skończył
|
To też słuszna uwaga.

Ale ciężko jest teraz szukać pozytywów, skoro z teoretycznie najsłabszą drużyną dostajemy tak wysoko w dupsko. Heh, wiedziałem, że będzie ciężko, ale to była tragedia. Śmiać mi się teraz chce, bo część osób pisała tutaj, że komplet punktów u siebie jest możliwy. Nie wierzyłem w to od początku, ale wierzyłem, że z Odense da się coś ugrać. Pewnie przed meczem z Fulham i Twente też będę znowu w to wierzył i tak dalej. W końcu jestem kibicem. Ale patrząc na to wszystko teraz, w miarę na chłodno, to ciężko będzie o jakiekolwiek punkty w tej grupie.