raindog napisał(a):

Jak zwykle, najwięcej do powiedzenia mają Ci, których na stadionie nie było...
Inna sprawa, że gdyby nie skuteczność, to teraz wszyscy rozpływaliby się nad tym, jak zagraliśmy w drugiej połowie.
|
Dobrze prawi, polać mu... jedyny blad Maaskanta w tym meczu to brak Jovanovica na boku obrony... jestem tez swiecie przekonany ze gdyby nie uraz to dzis Genkov by gral i jestem jeszcze bardziej tego pewien bylby dzis z niego wiekszy pozytek niz z Bittona =/