Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7683
Stary 15.09.2011, 22:30
raindog napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle, najwięcej do powiedzenia mają Ci, których na stadionie nie było...
Inna sprawa, że gdyby nie skuteczność, to teraz wszyscy rozpływaliby się nad tym, jak zagraliśmy w drugiej połowie.

Dobrze prawi, polać mu... jedyny blad Maaskanta w tym meczu to brak Jovanovica na boku obrony... jestem tez swiecie przekonany ze gdyby nie uraz to dzis Genkov by gral i jestem jeszcze bardziej tego pewien bylby dzis z niego wiekszy pozytek niz z Bittona =/
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując