lorddavy napisał(a):

Co do Lameya to się zgadzam, jego występ w Nikozji pokazał, że do piłki na europejskim poziomie się nie nadaje.Ale zmiana Diaza była słuszna tylko może trochę zbyt późna. Kogo miał trener wprowadzić z tych co miał na ławce-Wilka czy Jirsaka do walki w powietrzu Założenie było słuszne ale Diaz spieprzył tą piłkę, którą dostał.
Odense to nie tacy amatorzy, zastanów się zanim takie bzdury wypiszesz. Sprawdź ich wyniki w tym sezonie w Europie to nie boli. Co nie zmienia faktu, że powinniśmy ich pyknąć.
To co mnie najbardziej martwi to wiek naszej drużyny. Co z tego, że w pucharach się ograją Sobolewski, Lamey, Jaliens czy Iliev. Nie sądzę żeby za rok byli w lepszej formie niż są teraz... Ale nie wiem na ile trener miał wpływ na dobór takich zawodników...
|
To już wogóle mógł sobie darować tą zmiane, bo niby co ona miała wnieść.
A z resztą Diaż co dotknie to s.......i.