Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5147
Stary 15.09.2011, 22:27
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Co do Lameya to się zgadzam, jego występ w Nikozji pokazał, że do piłki na europejskim poziomie się nie nadaje.Ale zmiana Diaza była słuszna tylko może trochę zbyt późna. Kogo miał trener wprowadzić z tych co miał na ławce-Wilka czy Jirsaka do walki w powietrzu Założenie było słuszne ale Diaz spieprzył tą piłkę, którą dostał.

Odense to nie tacy amatorzy, zastanów się zanim takie bzdury wypiszesz. Sprawdź ich wyniki w tym sezonie w Europie to nie boli. Co nie zmienia faktu, że powinniśmy ich pyknąć.

To co mnie najbardziej martwi to wiek naszej drużyny. Co z tego, że w pucharach się ograją Sobolewski, Lamey, Jaliens czy Iliev. Nie sądzę żeby za rok byli w lepszej formie niż są teraz... Ale nie wiem na ile trener miał wpływ na dobór takich zawodników...
To już wogóle mógł sobie darować tą zmiane, bo niby co ona miała wnieść.

A z resztą Diaż co dotknie to s.......i.
Odpowiedz cytując