Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7674
Stary 15.09.2011, 22:20
Z taką grą nie mięlibyśmy szans nawet z mistrzem Malty. Pytanie pierwsze. Dlaczego zaczęliśmy grać cokolwiek w drugiej połowie, dlaczego pół drużyny stało albo truchtało po boisku bez żadnego zaangażowania? dlaczego kompletnie nie ma pomysłu na grę zespołową, mądre wykorzystywanie stałych fragmentów gry? Coś złego dzieje się w głowach piłkarzy. Najwyraźniej w ostatniej kolejce ligowej to nie my byliśmy silni tylko lech bardzo, bardzo słaby
Odpowiedz cytując