|
Co tu duzo mowic.. Jeszcze pare lat temu takie Odense by wyjechalo z Krakowa z 3,4 bramkami w plecy. Za czasow jak Basel, Beitar tu dostawaly. Teraz brakuje jakosci, glownie na boisku choc pewnie tez w jakims stopniu na lawce trenerskiej, nie ma sie co doktoryzowac. Umiejetnosci z tych co grali tu maja Melikson, Iliev, Malecki (niech zmieni tylko glowe), Pareiko, Nunez.. Tyle. Sobola juz nie licze. Trudno tez wygrywac mecze jak nie ma napastnikow. A pisalem chyba 10x, ze Genkov i Biton to za malo na 3 fronty.
|