Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7671
Stary 15.09.2011, 22:18
Współczuje teraz Staszkowi bo ściągnięcie kogoś wartościowego do tej drużyny jest tak samo prawdopodobne jak wejście Wisły do LM.
Odpowiedz cytując