Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
TheGameLA
Member
Od: 06.2009
Offline
#
7670
15.09.2011, 22:16
Jakich piłkarzy chcecie ściągnąć nie mając wyników w Europie? Tu trzeba młodych i utalentowanych, którzy chcą się wybić. Żaden lepszy zawodnik do nas nie przyjdzie, bo kasa to nie wszystko, liczy się też chęć zawodnika do przyjścia.
TheGameLA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TheGameLA
Znajdź inne posty napisane przez TheGameLA