Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7661
Stary 15.09.2011, 22:10
Gra Lamey'a , Kew'a i o dziwo Osmana to po prostu koszmar .Pewnego poziomu nigdy nie przeskoczymy przy takiej obronie .Obecnie każda nawet nieudana wrzuta w nasze pole karne to gwarantowane zagrożenie . Para stoperów Kew - Osman to jak dzieci we mgle porównując do duetu Marcelo Głowa .
Odpowiedz cytując