|
Teraz tylko poczekajmy na słodkie .......enie Maaskanta typu : zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, sędzia nas skrzywdził itp... inne pierdoły od których się już zygać chce...
Co tam wogóle robił Lamey?
Po co Diaz wchodzi w koncówce na atak? Ten trener to jednak porażka...
|