Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7656
Stary 15.09.2011, 22:07
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Dziękujemy za ambicje kopaczom , za późne zmiany trenejro , i za zero pomysłu w naszej grze , DNO. Tak jak ojciec mi teraz powiedział Wisła może ino grać w Polsce w EU jesteśmy zerem.
Dno i metr mułu. Jak się nie wykorzystuje sytuacji które nadarzyły nam się w drugiej połowie to nie mamy o czym mówić. Nie chcę myśleć co będzie jak zagramy z Twente i Fulham.
Odpowiedz cytując