Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7652
Stary 15.09.2011, 22:06
Krótka piłka - Odense przyjechało po remis, a wywożą zwycięstwo... Wisła miała 20 minut dobrej gry, ale pozostałe 70 to była żenada. Po wyrównaniu Odense grało chaotycznie, a mimo to nasi wypracowali tylko jedną akcję.

I kolejne zbyt późne reakcje Maaskanta - od 60. minuty Iliev więcej odpoczywa niż gra, a schodzi dopiero w 85.; Lamey 0 w ofensywie, a Sobol po kartce grał niesamowicie asekuracyjnie. Dlaczego w tym momencie nie mogli wejść Małecki, Jovanović i Wilk?
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując