|
Wszystko co napisałem w ostatnim poście znalazło odzwierciedlenie na boisku. Budowa zespołu autorstwa Basałaja powinna dobiec końca - marnujemy tak na prawdę cenny czas - kibiców i właściciela. A Cupiał niech wreszcie zrozumie, że odpadami nic nie ugramy w Europie.
|