|
Wydaje mi się ,że Nunez aż takiego wielkiego błędu nie popełnił przy tej bramce , został nastrzelony i nie zdążył zareagować przynajmniej wg mnie .
I wkur... mnie to ciągłe " Patryk Małecki " no rozumiem że to jest ulubieniec kibiców ale skoro nie gra to po co co parę minut skandować jego imię i nazwisko ,żeby utwierdzić Go w przekonaniu że jest taki niezastąpiony i najlepszy ? On powoli u kibiców (niektórych) urasta do rangi Boga , niedługo to mu pewnie pomnik postawią.
|