Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7639
Stary 15.09.2011, 21:05
djjamajczyk napisał(a):Wyświetl post
Nasi grają gorzej niż Legia w Holandii póki co , mam nadzieje że w II połowie bedzie zryw.
bez jaj, aż tak źle nie grali

chciałbym słyszeć co się teraz w szatni dzieje


Odpowiedz cytując