Maciuś napisał(a):

|
Co tam zwolennicy Maaskanta, gramy jak Barca? Wynikow tez nie ma.
|
Czyli po jednej połowie już taki do dupy jest ? A przecież po mecz z Lechem wszyscy Go na rękach nosili a tu 45 minut i nagle taka zmiana . A co do wyników to głupi jesteś jak uważasz że ich nie ma.