Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5130
Stary 15.09.2011, 21:03
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Co tam zwolennicy Maaskanta, gramy jak Barca? Wynikow tez nie ma.
Czyli po jednej połowie już taki do dupy jest ? A przecież po mecz z Lechem wszyscy Go na rękach nosili a tu 45 minut i nagle taka zmiana . A co do wyników to głupi jesteś jak uważasz że ich nie ma.
Odpowiedz cytując