Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13826
Stary 15.09.2011, 18:37
Martinus napisał(a):Wyświetl post
(...)uważam, że dla jakosci polskiej sceny politycznej dobrze by się stało, aby dostał 5-7% głosów i mógł wprowadzic kilku posłów do Parlamentu.Elementów zdroworozsądkowych nigdy za wiele...
Piszesz - zdrowy rozsądek? Mówienie, że rodzice dzieci niepełnosprawnych sami są winni i nie należy wspierać finansowo ludzi niesamodzielnych - to jest rozsądne? A to tylko "próbka" jego talentu krasomówczego.

Swoją drogą, ludzie mają krótką pamięć... Wszyscy zwolennicy Korwina wspominają z nostalgią jego poglądy na gospodarkę. A czym się zajmował Korwin, gdy wyjątkowo znalazł się w parlamencie?

Podpowiem: nie była to gospodarka
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo