Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
PrezeS_KrK_
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1359
15.09.2011, 18:33
Plecy to tak
ściąganie ciężarów na wyciągu siedząc przodem
ściąganie ciężarów na wyciągu siedząc tyłem
wiosłowanie
sztrugsy
ja preferuję takie
jeśli chcesz inne zajrzyj
http://www.kfd.pl/trening-miesni-plecow-f94.html
PrezeS_KrK_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrezeS_KrK_
Znajdź inne posty napisane przez PrezeS_KrK_