Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16527
Stary 15.09.2011, 18:19
Gordian napisał(a):Wyświetl post
"As Cracovii" hehehe Media robią gwiazdę z piłkarza, który jedynie z wolnych potrafi strzelać, a poza tym nic. Oglądam na Polsacie trochę tych meczów, głównie powtórki w ciągu tygodnia i muszę powiedzieć, że taką pytę gra sąsiadka, że ciężko tam wskazać gościa, którego można nazwać piłkarzem. Asów to tam nie ma. Jak nie zaczną grać choć ciutkę lepiej to nawet nie odczują braku. Wszystko jedno kto u nich gra i tak gra słabo. Ten klub musi mieć strasznie gęstą atmosferę wewnątrz, bo kto by do nich nie przyszedł gra poniżej możliwości.
Obok Saidiego i ich bramkarza, to był jedyny piłkarz wybijający się ponad przeciętność. W dodatku w zeszłym sezonie strzelił dla Pasów 5 goli w lidze, z czego jedną dającą zwycięstwo z Polonią Bytom i drugą ratującą remis z Zagłębiem w ostatniej minucie. Czyli w dużej mierze przyczynił się do ich utrzymania.

Więc nie zgadzam się - dla nich to wielki cios.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując