Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13782
Stary 15.09.2011, 18:09
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo fajny tekst. Osman to świetny piłkarz i człowiek, naprawdę z przyjemnością się czyta jego wpisy.
Tak zgadza się , ale tez trzeba zwrócić uwagę na to ze Osman przez ten rok zrobił straszne postępy , teraz w jego grze widzę dużo cwaniactwa , stał się pewny siebie , Marcelo nie dorówna ale bardzo z niego solidny obrońca.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując