martin_6 napisał(a):

|
Bardzo fajny tekst. Osman to świetny piłkarz i człowiek, naprawdę z przyjemnością się czyta jego wpisy.
|
Tak zgadza się , ale tez trzeba zwrócić uwagę na to ze Osman przez ten rok zrobił straszne postępy , teraz w jego grze widzę dużo cwaniactwa , stał się pewny siebie , Marcelo nie dorówna ale bardzo z niego solidny obrońca.