|
Czy Wy wszyscy oszaleliście? Czwartek, godzina 21:05, rywal z bardzo średniej półki - kto by się chciał lansować o takiej porze i na takim meczu.
Najlepsze (z mojego punktu widzenia) jest to, że zawiedli ci, do których ta nowa, basałajowa Wisła jest adresowana. Wierni będą i dadzą o sobie znać.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|