Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6905
Stary 15.09.2011, 17:47
Czy Wy wszyscy oszaleliście? Czwartek, godzina 21:05, rywal z bardzo średniej półki - kto by się chciał lansować o takiej porze i na takim meczu.

Najlepsze (z mojego punktu widzenia) jest to, że zawiedli ci, do których ta nowa, basałajowa Wisła jest adresowana. Wierni będą i dadzą o sobie znać.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując