Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10010
Stary 15.09.2011, 17:14
Obyście się na tym PSV nie przejechali. To może być spory w.... jak Legia nie przegra, a na dodatek wtopicie kasę.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 15.09.2011 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując