Nie wiem jak to jest prawnie w dokumentach, ale na stronie UEFA Liga Europy jest przedstawiana jako Puchar UEFA ze zmienioną nazwą. Nawet jak wejdziecie na historię, to pojawi się rubryka Poprzedni Zwycięzcy Ligi Europy i wymienieni są wszyscy 0d 1972 roku. A Wisła i Legia walczą o ten puchar:
