Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6902
Stary 15.09.2011, 17:04
Tylko kasa. Za 60zł na studiach jestem w stanie przeżyć nawet te 5 dni. Nie każdy pracuje i zarabia, i nie każdemu rodzice dają nie wiadomo ile kasy. 60zł LE do tego liga bilet z 25zł i mnie normalnie nie stać. Ktoś powie a na piwo masz.. no dobra ale żeby przepić tyle kasy w tydzień czy nawet dwa to już trzeba mieć problemy z alkoholem. Młodzi idą albo na lige albo na puchary mało kto da rade iść dwa razy po takich cenach na LE.
Sprawa dotyczy osób które jeszcze się uczą przez co nie mogą chodzić do pracy.
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez power1928 : 15.09.2011 o godz. 17:11.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując