Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.09.2011, 16:27
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Przepis nakazujący przedsiębiorcy rozdawanie za darmo towaru, za który zapłacił jest tak koszmarnie głupi i nieprzystający do obecnych realiów, że nie mogę wyjść z podziwu, że ktoś chce go bronić.
a Ty pracujesz w polszmacie, ze ich tak bronisz ?
jesli ktos nie potrafi zarobic na takich meczach jak wystepy polskich druzyn w fazie grupowej LE inaczej niz je kodujac to niech nie kupuje do nich praw - w ogole Polsat otwarty i TV4 to jest takie dno, ze nie wiem czy ktos normalny tam cokolwiek oglada

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Hahaha boki zrywać. PUEFA a LE to chyba to samo, czy udajesz głupiego. Polsat łamie prawo i tyle.
niestety to sa tzw. kruczki prawne - wszystko musi byc sprecyzowane pisemnie wiec polsat sie obroni tym, ze ustawa nie wspomina nic o lidze Europy
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując