fialo napisał(a):

Ostatnie zdanie ode mnie.
Gdybyśmy grali teraz w Lidze Mistrzów, bilety byłyby dwa - trzy razy droższe, a ludzie i tak by się o nie zabijali.. Smutna, ale prawda.
|
dokładnie nawet godzna meczu nie byłaby problemem czy też wypowiedz P.M