Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6899
Stary 15.09.2011, 16:13
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie zdanie ode mnie.

Gdybyśmy grali teraz w Lidze Mistrzów, bilety byłyby dwa - trzy razy droższe, a ludzie i tak by się o nie zabijali.. Smutna, ale prawda.
dokładnie nawet godzna meczu nie byłaby problemem czy też wypowiedz P.M
Odpowiedz cytując