Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2868
Stary 15.09.2011, 15:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Hahaha boki zrywać. PUEFA a LE to chyba to samo, czy udajesz głupiego. Polsat łamie prawo i tyle.

Tak samo jak Premier League to Premiership. A nie z klimatów piłkarskich - jakakolwiek spółka która ogłosiła upadłość, a po jakimś czasie została otwarta taka sama z tymi samymi pracownikami, tylko bez długów, wierzycieli i zobowiązań, to to jest to samo, czy jednak co innego? Bo w świetle prawa to drugie. Żadnej ciągłości prawnej. Puchar UEFA jest właśnie takim bankrutem, który ogłosił plajtę i tyle go widzieli.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 15.09.2011 o godz. 15:52.
.
Odpowiedz cytując