Drozd napisał(a):

|
Hahaha boki zrywać. PUEFA a LE to chyba to samo, czy udajesz głupiego. Polsat łamie prawo i tyle.
|
Tak samo jak Premier League to Premiership. A nie z klimatów piłkarskich - jakakolwiek spółka która ogłosiła upadłość, a po jakimś czasie została otwarta taka sama z tymi samymi pracownikami, tylko bez długów, wierzycieli i zobowiązań, to to jest to samo, czy jednak co innego? Bo w świetle prawa to drugie. Żadnej ciągłości prawnej. Puchar UEFA jest właśnie takim bankrutem, który ogłosił plajtę i tyle go widzieli.