Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6469
Stary 15.09.2011, 15:37
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Raz w drugiej połowie złamał linie spalonego nie podnosząc się od razu po zablokowanym przez niego strzale, przez to Milito był sam na sam z bramkarzem. Poza tym, cały mecz zagrał bardzo dobrze, co tylko pokazuje, że nie ma partnera w reprezentacji.
Gdyby lepiej zachował się Milito znów można by było doczepić się do Arka, bo cały mecz grał pewnie i przez jedną sytuację mogło być źle. Podobnie jak w meczu z trzecią..., znaczy Niemcami. W każdym bądź razie, faktycznie zwycięzców się nie sądzi i chwała Arkowi, że był częścią zwycięskiego zespołu.

P.S. Środkowy obrońca to niewdzięczna rola.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując