|
Kojarzy ktoś ten kawałek, który leci w trakcie przerw technicznych w aktualnie rozgrywanym meczu Polska - Słowacja w siatkówkę?
EDIT: z gatunku techno ten kawałek
Ostatnio edytowane przez spirit : 15.09.2011 o godz. 15:14.
Feci quod potui faciant meliora potentes
|