Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23670
Stary 15.09.2011, 15:08
Kojarzy ktoś ten kawałek, który leci w trakcie przerw technicznych w aktualnie rozgrywanym meczu Polska - Słowacja w siatkówkę?

EDIT: z gatunku techno ten kawałek
Ostatnio edytowane przez spirit : 15.09.2011 o godz. 15:14.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując